fbpx

Webinář

Co se na webináři dozvíš?

  • Jaké aktivity dané organizace pro studenty pořádají.
  • Jak aktivity probíhají, co si zde vyzkoušíš a co se naučíš.
  • Reference účastníků, kteří se aktivit zúčastnili.
  • Kde se můžeš přihlásit a důležité termíny.
  • Jaké stránky a sociální sítě sledovat. 

A dozvíš se i spoustu dalších tipů a informací. Na závěr proběhne diskuze, kde se můžeš zeptat na cokoliv, co tě zajímá.

Jaké organizace se na webináři představí?

Organizace Mladiinfo ČR byla založena v roce 2012 mladými studentkami. Organizaci tvoří mladí dobrovolníci z Česka i zahraničí. Sídlo a kancelář mají v centru Brna, jejich dobrovolníci a redaktoři jsou však ze všech koutů republiky. Cílem Mladiinfo ČR je informovat o nabídkách stáží, vzdělávacích projektů, dobrovolnických příležitostí, pomáhat lidem vyjet na mezinárodní projekty Erasmus+ a Evropského sboru solidarity, a dávat jim tipy na seberozvoj a kariérní růst. Kromě těchto novinek si můžeš u nich na webu přečíst i o cestovatelských zkušenostech a užitečných tipech pro mladé lidi jako jsi ty.

https://www.mladiinfo.cz/

INEX-SDA je nevládní nezisková organizace, která se od roku 1991 zabývá mezinárodním dobrovolnictvím a mezikulturním vzděláváním. Skrze dobrovolnictví vytváří příležitosti k aktivnímu zapojení do společnosti a k získávání vědomostí, zkušeností a postojů užitečných pro osobní, občanský i profesní život. Cílem organizace je přispět k budování společnosti, ve které se lidé respektují a přistupují zodpovědně k okolnímu světu. 

https://www.inexsda.cz/

Akademie věd ČR je přední česká vědecká a kulturní instituce, která provádí převážně základní výzkum. Otevřená věda je projektem Akademie věd ČR, který je vlajkovou lodí spolupráce s nadanými studenty středních škol. Už od roku 2005 se středoškolačky a středoškoláci zapojují do praktického výzkumu v různých pracovištích Akademii věd ČR po celém Česku, a to prostřednictvím ročních studentských vědeckých stáží. Naším cílem je umožnit nadaným studentům se zájmem o vědu a výzkum získat cenné zkušenosti z vědecké praxe, motivovat je k vysokoškolskému studiu a směřovat je k volbě vědecké kariéry. Chcete si vyzkoušet, jak se dělá věda? Stáže Otevřené vědy jsou pro vás jedinečnou příležitostí,  jak získat cenné (nejen odborné) zkušenosti a vědeckou praxi.

www.otevrenaveda.cz

Aktuálně není vypsaný žádný termín.

Zanech nám zde svůj kontakt a ozveme se ti až bude termín webináře vypsaný.

V kontaktním formuláři sbíráme jméno a kontaktní e-mail, které zpracováváme za účelem komunikace.