fbpx

Tvůj výsledek

Ahoj, vítáme tě na Kariérku!

Je skvělé, že už teď přemýšlíš nad možnostmi rozvoje. Nejprve se zamysli nad tím, na jakou oblast se chceš zaměřit, a kolik času tomu můžeš věnovat. Podle toho je dobré stanovit si reálný cíl, kterého se postupnými kroky pokusíš dosáhnout. Na našich sociálních sítích najdeš desítky tipů na různé projekty a aktivity, ale také na aplikace, konference, webináře a další možnosti.

Pokud zatím netušíš, na jaký obor se zaměřit či kam tě to táhne, zkus si nejprve vyplnit naše pracovní listy, které najdeš na webu. Dále pro tebe budou určitě přínosem články o jednotlivých organizacích a jejich projektech. Zajímavé rady pak také nalezneš v podcastech a videích, kde se můžeš inspirovat příběhy o profesní a životní dráze těch, kteří se již věnují tomu, co je skutečně naplňuje a baví.

 

Doporučené aktivity

 Pracovní listy

Vyplň si je a zamysli se nad informacemi, které jsi se díky nim o sobě dozvěděl/a či si ujasnil/a

Podívej se na aktivity, do kterých se můžeš zapojit 

Na našich sociálních sítích a v naší skupině sdílíme denně nabídky na různé aktivity navíc, projekty, webináře či konference.

Přečti si články od studentů

Na webu najdeš celou sekci článků od studentů, kteří již nějaký projekt či aktivitu navíc absolvovali. V článcích nalezneš různé rady a tipy.

Přečti si představení organizací

Jedna ze sekcí článku je věnována dalším organizacím, které nabízí aktivity pro studenty. 

Další možnosti rozvoje

 Poslechni si rozhovory

V rámci rozhovorů se dozvíš užitečné informace přímo od těch, kteří již danou profesi, která tě zaujala, vykonávají.

Share This

Share this post with your friends!