fbpx

Tvůj výsledek

Ahoj, vítáme tě na Kariérku!

Tato platforma není pouze o kariéře, ale také o osobním rozvoji. Ať už v tuto chvíli řešíš jakýkoliv problém, existují organizace i jednotlivci, kteří ti s tvými problémy mohou pomoci. Na našem webu se zaměř na články od organizací, které představují své projekty a co vše nabízí. Je možné, že jsme třeba některé z témat, které tě momentálně trápí, probírali v rozhovorech.

Například s Jiřím Rosteckým jsme se bavili o jeho zkušenostech se šikanou ve škole a jak se vypořádával s nepřijetím do kolektivu spolužáků. Pokud budeš chtít, můžeš nám kdykoliv napsat a my ti poradíme, na koho se můžeš v dané situaci obrátit. 🙂

 

Doporučené aktivity

Přečti si představení organizací

Jedna ze sekcí článku je věnována dalším organizacím, které nabízí aktivity pro studenty. 

 Poslechni si rozhovory

Podívej se, zda se tvé téma neřešilo ve článcích od studentů nebo ve videích/podcastech, a jak jsi s ním poradili druzí, kteří zažívali podobné situace jako ty.

Udělej si talentový test

Zkus zjistit něco více o sobě, o své povaze a osobnosti – někdy nám bližší poznání nás samých umožní vidět věci jinou perspektivou či zaujmout odlišný přístup (můžeš si například vyzkoušet některou ze známých osobnostních typologií, třeba MBTI a podobné, a využít ji nejenom pro svůj kariérní rozvoj).

 Pracovní listy

Vyplň si je a zamysli se nad informacemi, které jsi se díky nim o sobě dozvěděl/a.

Můžeš vždy napsat e-mail někomu z nás!

Share This

Share this post with your friends!