fbpx

Tvůj výsledek

Ahoj, vítáme tě na Kariérku!

Rád bys změnil svou dosavadní práci nebo se chystáš na trh práce poprvé? Pak nejprve začni tím, že si ujasníš, v jakém oboru a na jaké pozici bys chtěl nově začít pracovat. Na našem webu si zkus pročíst články od personalistů, ve kterých se dozvíš, co má obsahovat velmi dobrý životopis, motivační dopis, a jak se efektivně připravit na pracovní pohovor. Též se ti určitě bude hodit mít přehled o různých pracovních smlouvách a dalších možnostech, například i o vlastním podnikání. Pravidelně vypisujeme i nové webináře, které by ti mohly pomoct. 

 

Doporučené aktivity

Přečti si články od personalistů

Personalisté ve článcích radí, jak napsat životopis nebo motivační dopis, proč je dobré budovat si osobní brand či proč a jak založit si LinkedIn účet. 

Aktualizuj si životopis

Životopis si můžeš nechat zkontrolovat i u nás v Kariérku, pošli nám ho na e-mail: info@karierko.cz.

LinkedIn

Pokud ho ještě nemáš, založ si účet na LinkedInu. Na Kariérku najdeš článek o tom, proč je dobré LinkedIn mít, jak tato profesní síť funguje a jak si profil založit.

Webináře

Přihlaš se na webináře, kde s tebou probereme, jak se připravit na pohovor či napsat životopis. 

Informuj se o jednotlivých typech smluv

Přečti si článek o výhodách a nevýhodách jednotlivých smluv a dopředu si zjisti, co je pro tebe výhodné a co smlouva musí obsahovat.

Další možnosti rozvoje

 Poslechni si rozhovory

Poslechni si v rozhovorech, jak hledali práci ostatní. V rozhovorech máš vždy vypsané jednotlivé sekvence, tak si můžeš vybrat, co tě zajímá. 

LinkedIn

Na LinkedInu nehledáš jen práci, ale můžeš tam i kontaktovat ostatní. Neboj se poprosit o konzultaci nějakého personalistu nebo člověka, který již na dané pozici je, a nezapomeň se zeptat na detaily, které tě k dané profesi zajímají. Např. jak se tam dostal, jak probíhalo výběrové řízení, jak vypadá jeho běžný den apod.

Share This

Share this post with your friends!