fbpx

Náš tým

e-mail: lucie@karierko.cz

telefon: 777 661 910

Lucka má spoustu zkušeností z řízení vzdělávacích projektů a zajímá se o osobní rozvoj. V Institutu má na starosti převážně koordinaci týmu, strategii organizace, finance a komunikaci s firmami.

Radost jí dělá, když může dát někomu příležitost vyrůst a objevit vlastní potenciál, proto je Kariérko.cz projekt, který ji baví a naplňuje. Do budoucna si přeje, aby se Kariérko stalo nástrojem, který bude pomáhat studentům s jejich kariérními rozhodnutími. Ve volném čase miluje cestování a dobré jídlo.

e-mail: katerina@karierko.cz

telefon: 723 625 454

Kačka během studia sbírala zkušenosti z různých oborů, ale poslední roky se věnuje vzdělávání a kariérnímu rozvoji. V Institutu zaštiťuje navazování spolupráce s partnerskými organizacemi a školami, granty, správu webu a strategii organizace.

Jejím snem je, aby Kariérko ukazovalo mladým lidem možnosti, o kterých do té doby nepřemýšlely a otevíralo jim nové obzory. Kromě vedení Institutu se Kačka věnuje své malé dceři a ve volném čase je nejraději s rodinou, sportuje nebo čte knížky. 

Ivana studovala andragogiku – vzdělávání dospělých. Při studiu chodila na stáž, poté pracovala v IT firmě na oddělení zákaznické péče, kde se naučila trpělivosti, a později přešla k náboru. Nyní pracuje jako náborářka v nemocnici, kde přijímá nové zaměstnance a vytváří pro ně příznivé pracovní podmínky, aby mohli odvádět lepší výsledky. Kariérko ji uchvátilo svým obsahem a posláním, protože i ona sama několikrát v životě stála na rozcestí a nevěděla, jakým směrem se má ubírat, a to hlavně po střední škole. Proto se rozhodla přidat k nám do týmu, aby po světě chodilo méně lidí, kteří neví, kam se mohou dál studijně či profesně posunout. V Kariérku pomáhá na různých aktivitách, tvoří databáze, vyhledává zajímavé hosty do rozhovorů a další. 

Aneta vystudovala psychologii a v současné době pracuje jako metodik rozvoje v agentuře zajišťující firemní vzdělávání. Ve svém volném čase se snaží proniknout do tajů UX, designu a IT.

Na Kariérku je jí sympatická zejména snaha přiblížit studentům jednotlivé profese a ukázat jim prostřednictvím článků a podcastů se zajímavými lidmi, že „pouze“ se snahou a vůlí mohou být velmi úspěšní. Proto má v Kariérku na starosti primárně přípravu nových popisů profesí.

e-mail: kamila@karierko.cz

Kamila studovala více oborů a hledala, ve kterém z nich se najde. Nakonec promítla alespoň část studia Optometrie do své práce a v současnosti je na pozici marketingového koordinátora ve firmě, která se zabývá optikou. Baví ji věci týkající se marketingu, od grafiky až po sociální sítě a online reklamu. Proto se přidala k projektu Kariérko, aby přispěla tím, co zná, a naučila se novým dovednostem.

Kariérko vnímá jako projekt, který by jí v minulosti nejspíš usnadnil volbu studia a práce. V současnosti tam nachází inspiraci a možnosti pro svůj rozvoj. Proto se rozhodla tento projekt podpořit jako dobrovolník v části marketingu. Ve volném čase ji naplňuje hlavně sport (běh a basketbal), hudba, cestování a přátelé a rodina.

Ambasadoři

Ria se do svých mimoškolních aktivit ponořila naplno už v 11 letech, kdy rozproudila svou CopyWriterskou a IT kariéru působením na herních serverech. Od té doby svůj životopis stihla zasypat desítkami certifikací, (ne)technickými publikacemi a pracovními zkušenostmi od grafiky po programátorské a překladatelské zakázky. Zaškatulkovala se také do 4 rozvojových programů, zatímco pomáhá s vedením jednoho z nich, Microsoft STC. Ve volném čase, když se zrovna nemotá okolo sociálních eventů nebo si neodškrtává cestovací bucket list, plní DofE, osvojuje si 7 cizích a 5 programovacích jazyků, nebo vymetá IT konference.

Do Kariérka se zapojila, neboť ji dobrovolničení a vzdělávání táhne již dlouhodobě. Proto o Riu zakopneš i u @Respektuju jako jazykového korektora, u AFS jako hlavního koordinátora událostí nebo například u Czechitas jako Workshopistku.

Michal studuje všeobecné gymnázium, ale hlavní náplní jeho času je to, co se děje po škole. Je členem rozvojového programu pro středoškoláky Microsoft STC a čerstvě také začal plnit DofE neboli cenu vévody z Edinburghu. Kromě toho se také věnuje sociálním sítím, kde tvoří obsah hlavně na YouTube a Instagram. Když zrovna nedělá něco za monitorem, tak si rád zacvičí nebo si zahraje na housle a varhany.

Do Kariérka se Michal rozhodl zapojit, protože se sám snaží využívat svůj volný čas naplno a rád by pomohl i ostatním, kteří by chtěli zaplnit svá odpoledne něčím smysluplnějším než nekonečným projížděním TikToku. 

Kristýna studuje poslední ročník bakalářského studia zaměřeného na marketing a
brand management. Její vášní je fashion marketing a v módě jí neunikne jediný
trend. Žije ve Švýcarsku, kde nachází inspiraci pro své studijní a osobní ambice.
Kristýna je vášnivou cestovatelkou, ráda poznává nová místa a kultury.

Kristýna se stala součástí Kariérka, aby přispěla svými marketingovými
dovednostmi a pomohla studentům při rozhodování o své kariéře. Chce
motivovat studenty k přijímání nových výzev a k uvědomění si široké škály
možností pro jejich budoucnost. Chce být součástí organizace, která podporuje a
inspiruje mladé lidi na jejich cestě profesního rozvoje.

Jana studuje poslední ročník gymnázia, ale většinu času tráví nad projekty, mimoškolními aktivitami a jejím podnikáním v oblasti marketingu. Teď v současné době se hlavně věnuje projektu Tvoje šance #futureskills od Samsungu. Tam se také seznámila se zakladatelkami Kariérka Luckou a Katkou. Mimo práci a projekty miluje plavání a cestování. Dříve také hodně dlouho hrála do dramaťák, který jí občas až do teď trochu chybí. 

Do týmu Kariérka se přidala s nadšením. Hlavně proto, že by za smysl projektu dala ruku do ohně. Jako aktivní studentka si myslí, že je důležité ukazovat studentům, že dělat věci nad rámec může být zábava a bude to pro ně do budoucna i velká výhoda. 

,

Markéta je studentkou střední školy v Praze se zaměřením na IT. Je zapojena do programu Microsoft STC a spousty dobrovolnických činností jako např. česko.digital nebo Rise and Shine. Ráda se rozvíjí ve všech možných oblastech, jako je třeba marketing, grafický design, moderní technologie, robotika. Baví ji i organizování různých eventů, a to jak soukromých, tak veřejných. Když zrovna nepracuje, ráda si posedí s kávou u dobré knížky, učí se na kytaru nebo vyrazí někam na cestu.

Do Kariérka se zapojila,  protože vidí smysl v tom, co děláme, a chce pomoct ostatním studentům v cestě za jejich vysněnou kariérou a osobním rozvojem. Myslí si, že nic není nemožné, a člověk by si měl jít za svými sny a dělat, co ho baví, a přesně s tímhle by chtěla pomoct.

Mili je studentkou gymnázia, ale i přesto si našla cestu k programování a tímto směrem chce pokračovat i na univerzitě v oboru Artificial Intelligence. Mimo jiné ji také baví hudba a divadlo, jelikož má sama dvě hudební kapely, kde zpívá a hraje na elektrickou kytaru. 

Zajímá se také o seberozvoj a psychohygienu, jelikož sama dělá mindfulness a jógu. Chtěla by tudíž pomáhat i ostatním s jejich rozvojem, motivací a hledáním budoucího zaměření, jelikož sama ví, jaké je samotné rozhodování o takto důležitém budoucím kroku náročné.