Náš tým

e-mail: lucie@karierko.cz

telefon: 777 661 910

Lucka má spoustu zkušeností z řízení vzdělávacích projektů a zajímá se o osobní rozvoj. V Institutu má na starosti převážně koordinaci týmu, strategii organizace, finance a komunikaci s firmami.

Radost jí dělá, když může dát někomu příležitost vyrůst a objevit vlastní potenciál, proto je Kariérko.cz projekt, který ji baví a naplňuje. Do budoucna si přeje, aby se Kariérko stalo nástrojem, který bude pomáhat studentům s jejich kariérními rozhodnutími. Ve volném čase miluje cestování a dobré jídlo.

e-mail: katerina@karierko.cz

telefon: 723 625 454

Kačka během studia sbírala zkušenosti z různých oborů, ale poslední roky se věnuje vzdělávání a kariérnímu rozvoji. V Institutu zaštiťuje navazování spolupráce s partnerskými organizacemi a školami, granty, správu webu a strategii organizace.

Jejím snem je, aby Kariérko ukazovalo mladým lidem možnosti, o kterých do té doby nepřemýšleli a otevíralo jim nové obzory. Kromě vedení Institutu se Kačka věnuje své malé dceři a ve volném čase je nejraději s rodinou, sportuje nebo čte knížky. 

e-mail: kamila@karierko.cz

Kamila studovala více oborů a hledala, ve kterém z nich se najde. Nakonec promítla alespoň část studia Optometrie do své práce a v současnosti je na pozici marketingového koordinátora ve firmě, která se zabývá optikou. Baví ji věci týkající se marketingu, od grafiky až po sociální sítě a online reklamu. Proto se přidala k projektu Kariérko, aby přispěla tím co zná, a naučila se novým dovednostem.

Kariérko vnímá jako projekt, který by jí v minulosti nejspíš usnadnil volbu studia a práce. V současnosti tam nachází inspiraci a možnosti pro svůj rozvoj. Proto se rozhodla tento projekt podpořit jako dobrovolník v části marketingu. Ve volném čase ji naplňuje hlavně sport (běh a basketbal), hudba, cestování a přátelé a rodina.

e-mail: radka@karierko.cz

Radka dlouhodobě pracuje jako projektová manažerka/produkční. Jakákoliv organizace práce a vedení týmu lidí ji není cizí. Miluje systém a pořádek. Kde není, tam se ho snaží zavést. Baví ji práce s textem, audiem a videem. I když je spíše zaměřená na organizaci, kreativní části projektů ji nejsou cizí.

Ke Kariérku se přidala, protože se jí líbí idea projektu a chce ho podpořit ve svém volném čase. Zároveň bere Kariérko jako možnost dál se rozvíjet a podílet se na projektu, který by sama jako teenager ocenila. Svůj volný čas ráda tráví s přáteli, chodí do divadla, kina, na výstavy, čte nebo běhá.

Ambasadoři

e-mail: anna@karierko.cz

Anička studuje na univerzitě uprostřed Alp, v Innsbrucku. Již během střední školy se zúčastnila spousty vzdělávacích seminářů, konferencí nebo výměn mládeže s Erasmem +. Miluje cestování, poznávání nových kultur a míst. Ráda pomáhá svému okolí a své zážitky sdílí společně s kamarády na blogu Traveltragicomedy.eu.

Díky své účasti v různých projektech a aktivitách je Anička v komunitě aktivních studentů a má přehled o většině akcí, které se pořádají. Nabité informace a zážitky by chtěla sdílet i s ostatními mladými lidmi, a proto se stala ambasadorkou Kariérka.

Od Aničky si můžete přečíst článek o cestování a práci v zahraničí. 

e-mail: milan@karierko.cz

Milan je studentem střední školy a nadšenec pro obor IT, nejvíc ho baví programování. Rád se zapojuje do různých projektů a pomáhá tím růst sobě i ostatním, zapojil se například do projektu Microsoft STC a nyní nově do Kariérka. Když zrovna nepracuje nebo se něco neučí, rád si zajde zacvičit, přečte si dobrou knížku nebo si zahraje nějakou hru, ať už stolní nebo počítačovou. Jeho velkým koníčkem je i hasiččina, je už 11 let dobrovolný hasič a se svým družstvem běhá ligu v požárním sportu. 

Do týmu Kariérka se přidal z toho důvodu, že ho projekt zaujal a vidí v něm smysl a potenciál do budoucna. Jakožto student gymnázia vidí, že spousta studentů bojuje s volbou kariéry a jsou nerozhodní, a myslí si, že Kariérko je ten zdroj informací, co by jim mohl pomoct se rozhodnout.

e-mail: annie@karierko.cz

Annie je studentkou střední školy a svou studijní cestu bere jako příležitost k seberozvoji. Zkušenosti sbírá formou projektů, brigády a mimoškolních aktivit. Má ráda kreativní a inspirující práci. Ve volném čase se věnuje čtení a psaní povídek, malování, fotografování a józe.

Být ambasadorem v Kariérku pro ni znamená skvělou možnost věnovat se tomu, co ji zajímá a baví a v projektu vidí velký smysl. Ráda se učí něčemu novému a těší se až se bude podílet na rozvoji Kariérka, které pomáhá studentům s nelehkými, ale důležitými rozhodnutími v oblasti jejich budoucí kariérní dráhy.

Chceš se i ty stát součástí našeho týmu?