fbpx

Kariéra

Hledáte smysl práce? Máte blízko k mladým lidem? 

Chcete svou prací pomáhat ostatním? Máte zájem rozvíjet sebe i ostatní?

Aktuálně hledáme dobrovolníky na pozice

Programátor 

Hledáme nadšence, který nám pomůže naprogramovat funkcionality webu, na které nám šablona WordPress ani pluginy nestačí. Chtěli bychom, aby byl náš web lépe responzivní, více interaktivní a uživatelsky příjemný pro mladé lidi.

Forma spolupráce: dlouhodobě, nárazově podle potřeby 

Fundraiser/obchodník 

Člověk s obchodním duchem, který miluje komunikaci s lidmi a Kariérko ho nadchlo tak, že ho chce zastupovat na venek, pomáhat nám budovat naší obchodní strategii, navazovat a udržovat vztahy s partnery a účastnit se veřejných akcí. 

Forma spolupráce: dlouhodobě, pravidelně

Copywriter 

Člověk, kterého baví psaní a ideálně má již zkušenosti s psaním textů pro mladé, ale i firmy . Naše texty na webu, sociálních sítích a v propagačních materiálech jako jsou letáky, roll-upy potřebují vyladit. Kreativitě se meze nekladou. 

Forma spolupráce: dlouhodobě, nárazově podle potřeby

PR specialista 

Expert, který je jako ryba ve vodě mezi novináři a redaktory a chce za náš projekt komunikovat s médii a veřejností. Je důležité, aby uměl psát tiskové zprávy a poutavé PR články a uměl navazovat vztahy s novináři. 

Forma spolupráce: dlouhodobě, pravidelně

Koordinátor 

Klidně juniorní člověk, který má zájem naučit se od všeho trochu a získat slušný základ dovedností pro jeho nebo její kariérní růst. U nás bude mít na starosti koordinaci a plánování schůzek, natáčení apod., administrativu, vyhledávání informací, přípravu podkladů a další aktivity. 

Forma spolupráce: dlouhodobě, pravidelně

Jedná se o dobrovolnickou práci na flexibilní zkrácený úvazek, ideálně pro lidi, kteří mají vlastní práci, studují nebo jsou na mateřské dovolené a mají chuť a čas věnovat se smysluplnému projektu s dopadem, naučit se nové dovednosti a získat spoustu zajímavých kontaktů. Zároveň můžete mít jistotu, že vaše práce nepřijde vniveč.

Našimi klíčovými hodnotami jsou smysluplnost, férovost, přátelské vztahy, efektivita a spolupráce. Tyto hodnoty by měl sdílet i náš nový kolega/kolegyně a stejně tak je může očekávat od nás

Zaujala vás nabídka a chcete se dozvědět více? 

Kontaktujte nás prosím na e-mailu: lucie@karierko.cz,případně nám rovnou pošlete svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.  Těšíme se na případnou spolupráci!

Víte o někom, koho by to mohlo zajímat? Prosíme, sdílejte.