fbpx

Pražský Barcamp

PRAŽSKÝ BARCAMP je tu, aby ti pomohl vyznat se v tom, co chceš v životě dělat!  Že to teď nevíš? Nic se neděje.

U nás máš možnost to zjistit, dost věcí vyzkoušet nebo poslechnout a potkat lidi, co v oboru tvého zájmu už něco dokázali. Pojďme se podívat na to, co vlastně děláme.

Už od roku 2017 se Pražský Barcamp snaží najít cestu, jak ti pomocí být profi v tom, co tě baví! A řešíme to pomocí neformálních konferencí, kde si můžeš rozhodnout o programu jen podle sebe. U nás se o přednáškách hlasuje, takže to jsou „pouze“ tvé hlasy, co rozhoduje o programu. Pokud nevěříš, mrkni na www.prazskybarcamp.cz. Přednášející nekončí svůj program přednáškou, ale diskutují i dlouho po ní.

Příští Pražský Barcamp proběhne už 14. listopadu v prostorách Microsoft, tak si nezapomeň napsat o vstupenku zdarma!

Co dalšího?

Na místě probíhají také workshopy, abys měl/a možnost si věci „reálně“ vyzkoušet nebo sebe otestovat, ať máš jasno, zda chceš do toho dál investovat svůj čas. Stánky partnerů nabízejí praxe, stáže nebo práci, která má smysl. Také tu narazíš na projekty, které umožňují pracovat v týmu a něco nového si vyzkoušet. Vše pod dohledem zkušených mentorů. 

Rovněž tu potkáš studenty z různých koutů republiky, kteří mají stejný problém jako ty, taky hledají možnost věci změnit.  

 

Na závěr

Náš tým se snaží najít lepší cestu, jak ti nabídnout co nejvíce možností, informací a kontaktů pro tvůj osobní i kariérní rozvoj. A nejde jen o skupinku „starochů“, co mají v životě jasno. Máme mezi sebou i studenty jako jsi ty, stejně mladé a stejně aktivní! Letos rozjíždíme i malé konference přímo na školách www.kulatestoly.cz (konference na cestách), aby praxe došla i na tvoji školu.

Představení organizace

Pražský Barcamp je akce pro středoškolákykteré zajímá jejich budoucnost. Díky Barcampu se mohou naučit, kde hledat svou zálibu, jak v ní být profi a jak budovat kariéru, a to prostřednictvím jednoho dne plného skvělých přednášek, workshopů a projektů od těch nejzkušenějších profíků na trhu práce, kteří rozhodně nemají nos nahoru. A to vše za cenu vzduchu – zdarma!

https://www.prazskybarcamp.cz/

 

Share This

Share this post with your friends!