fbpx

Představujeme: Study Hub

Study Hub je online platforma zabývající se individuálním online doučováním. Doučujeme žáky základních, středních i vysokých škol. Naše nabídka obsahuje veškeré školní předměty, jazyky i praktické dovednosti. Pomáháme studentům s maturitou i s přijímačkami na střední a vysoké školy. Jednoduché sjednání doučování a spojení se lektorem již za 12 hodin je gró naší platformy.

Kromě toho ti ale Study Hub nabízí možnost přivydělat si jako lektor. Nezáleží nám na tom, kolik předmětů zvládneš doučovat. Hlavní je pro nás kvalita Tvých znalostí.

Chceš se stát lektorem?

Stačí se jednoduše přihlásit na místo lektora s krátkým životopisem a popisem předmětů, které bys chtěl doučovat. Proběhne s tebou krátký pohovor, kde se dozvíš informace o fungování Study Hubu a následných podmínkách spolupráce.

Jsme moderní online platforma, kde budeš mít příležitost si nastavit vlastní profil, který slouží k tvé prezentaci. Záleží čistě na tobě, kdy, jak často, a za kolik nabídneš své služby. Volný čas, který můžeš zákazníkům poskytnout, si spravuješ pomocí kalendáře.

Pro nás nejsi jeden z mnoha

Rádi navazujeme osobnější spolupráci se šikovnými lektory, kteří se proaktivně zapojují do procesů firmy a dělají, jak se říká, něco navíc. Z toho pro lektory plyne spoustu příležitostí se vypracovat, získat určité výhody a nové možnosti, jak zdokonalit své nabízené služby. Pro nás nejsi jedním z mnoha lektorů. Zakládáme si na individuální komunikaci a osobním přístupu.

Sháníš doučování? 

Pokud potřebuješ pomoci s nějakým předmětem, rádi tě na platformě uvítáme.

 Podívej se na naše lektory, kde si můžeš vyfiltrovat potřebný předmět. Na výběr máš spoustu zkušených lektorů. Každý lektor má svůj profil a v něm nalezneš i kalendář, kde zjistíš, kdy má na tebe čas. Potom si stačí jen vybrat den a čas a lekce může rovnou začít!

Pokud budeš potřebovat s čímkoliv poradit, nebudeš si umět vybrat lektora nebo ti nebudou vyhovovat nabízené hodiny, určitě se nám ozvi a něco spolu vymyslíme.

Ať už hledáš časově flexibilní brigádu, či praxi v oblasti lektorování a doučování, ve Study Hubu ti rádi dáme příležitost. A pokud není lektorování přímo pro tebe, i tak tě rádi přivítáme u nás na platformě, kde můžeš pro svou kariéru získat mnoho potřebných znalostí skrze naše kvalitní lektory.

Reference

„Platforma Study Hub mi ušetřila spoustu času. Mám tam vše přehledně a můžu si sám spravovat své studenty.“ – lektorka Aneta

„Nejlepší je celkový přístup k nám lektorům, s čímkoliv nám ve Study Hub pomohou a můžeme se na ně vždy obrátit s jakýmkoliv problémem.“ – lektor Jakub

„Beru Study Hub jako fajn brigádu při studiu, můžu si organizovat svůj volný čas.“ – lektorka Denisa

Představení organizace

Study Hub je online platforma zabývající se individuálním online doučováním. Doučuje žáky základních, středních i vysokých škol. Naše nabídka obsahuje veškeré školní předměty, jazyky i praktické dovednosti.

https://studyhub.cz/

Share This

Share this post with your friends!